Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
[spb_text_block title=“Výtvarné potřeby a pomůcky pro malbu“ animation=“none“ animation_delay=“0″ simplified_controls=“yes“ custom_css_percentage=“no“ padding_vertical=“0″ padding_horizontal=“0″ margin_vertical=“0″ custom_css=“margin-top: 0px;margin-bottom: 0px;“ border_size=“0″ border_styling_global=“default“ width=“1/1″ el_position=“first last“]

Ze sortimentu výtvarných potřeb pro kresbu nabízíme akrylové barvy, olejové barvy, akvarelové barvy, kvašové barvy, inkousty, malířské stojany a špachtle a nebo umělecké sady.

Na první pohled to vypadá, že nabrat barvu na štětec a nanést ji na podklad je poměrně jednoduché. Ale už při prvních krocích snadno uvázneme v pasti našich neznalostí: špatně připravený podklad může vést k popraskání nebo svraskání barev, špatně zvolený podklad nepříznivě působí na způsob práce barvou, nevhodně zvolené barvy se zakalí, když je vzájemně smícháme, barvy nízké kvality po čase blednou. Pochopením materiálů a technik a jejich možností se může malíř vyhnout různým nástráhám a umocnit tak své potěšení z výtvarné práce.

Akrylové barvy

Více info.

Olejové barvy

Více info.

Akvarelové barvy

Více info.

Kvašové barvy

Více info.

Inkousty

Více info.

Malířské stojany

Více info.

Špachtle

Více info.

Umělecké sady

Více info.

[/spb_text_block]
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.